Koledzy „Ratole” i „Ratolinki”, „Piguły” i „Pigularze”

Po raz pierwszy w całej, już nie krótkiej historii ratownictwa medycznego postaramy się zintegrować nas wszystkich pod hasłem „Wenflonada”. Czy wielu z Was, podczas rodzinnego spędu, urodzin babci lub urlopowej imprezy, opowiadając o swojej pracy albo serwując komuś branżowe dowcipy, spostrzega na twarzach słuchaczy niesmak graniczący z obrzydzeniem, a pod koniec spotkania nie macie już z kim gadać?  To chcemy zmienić, wychodząc z założenia, że tylko ratownik zrozumie ratownika, otwieramy cykl resetujących czaszkę spotkań integracyjnych. Święto ratownictwa dla ratowników.
Dla głodnych wiedzy uczestników parę tylko punktów, ale głównie jako organizatorzy, zapewniać będziemy rozrywkę, integrację oraz integrację i rozrywkę, przeplataną rozrywką i integracją czyli krótko mówiąc –„ sport, muzyka oraz gry”.  Zaczynamy od miejsca – symbolu naszych wcześniejszych spotkań, mianowicie  „ORLE GNIAZDO” w Szczyrku w dniach

28-30 września 2020 roku (program i zapisy w zakładce rejestracja)

Jeżeli po tych spotkaniach nic nie będziecie pamiętać ( uznamy to za komplement), będziemy tworzyć imprezy przypominające w różnych miejscach w kraju z klasycznym cyklem „cztery pory roku”. Może kiedyś uda nam się wigilia złożona tylko z Ratowników i Ratowniczek? Zobaczymy. Wszystko zależy od Waszych chęci i oczywiście od akceptacji naszego niespotykanego dotąd pomysłu.
                                                                                                                                                               Pozdrawiamy i do zobaczenia
                                                                                                                                                                       Organizatorzy Ratole