Drodzy Goście, Szanowne Koleżanki i Koledzy

Z nieukrywaną przyjemnością mamy  zaszczyt zaprosić Was na :
V Ogólnopolskie Forum Ratownictwa Medycznego „Ratownicy-Ratownikom” 

Zmiany oraz postęp jaki dokonuje się  w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego w Polsce wymaga od nas systematycznego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i sugestiom naszego środowiska stworzyliśmy formułę szkoleń pn. „Ratownicy – Ratownikom”, gdzie to właśnie nasi koledzy, praktycy z ZRM, SOR, SDM będą przekazywali nam aktualną wiedzę  jak również przedstawią najnowsze zdobycze nauki oraz nowinki ze świata ratownictwa medycznego.

Do udziału w Forum zapraszamy wszystkie grupy zawodowe związane z ratownictwem medycznym, co będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń a także nawiązania nowych kontaktów.

Spotykamy się dopiero po raz piąty, a już po dziewiętnastu godzinach komplet zgłoszeń z hukiem zamknął rejestrację. Nie znając tematów prelekcji, nie znając wykładowców, nie znając żadnych szczegółów, zaufaliście nam.

 Stali bywalcy „zaprosili” nowicjuszy, a najbardziej wytrwali przebyli ponad 700 kilometrów, zjeżdżając się do nas ze wszystkich województw, dlatego musieliśmy przygotować coś specjalnego.

Słuch, wzrok, węch, dotyk….

W tym roku wiedza docierać będzie wszystkimi zmysłami, aby wraz z emocjami na długo zagościła w Waszych umysłach i wspomnieniach.

Po tym Forum już nic nie będzie takie samo. Oj będzie się działo….

Dziękujemy, że jesteście z nami

                                                                                                                                                                                                                       Zapraszamy

   

Ireneusz Sromek i Tomasz Wyciszkiewicz